PAINTBALL REAKTOR ŁÓDŹ

Gdzie gramy

 

Oferujemy Państwu zabawę w różnych lokalizacjach, między innymi w starych fabrykach, lesie, na polu do speedballa. Wszystkie lokalizacje mieszczą się w Łodzi oraz najbliższych okolicach. Możemy również dojechać w miejsce wskazane przez Państwa. Po ustaleniu szcegółów jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce.

 

Battle Arena Piątek


Jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do gry w paintball w Polsce centralnej. 8 hektarów terenu w części zabudowanego, całość ogrodzona i zamykana. Teren został przygotowany specjalnie do gry w paintball. Specjalne przejścia pomiędzy budynkami, okopy, liczne przeszkody, wraki samochodów to tylko niektóre elementy podnoszące atrakcyjność tego terenu. Na miejscu w jednej z hal znajduje się duży kryty parking, który wraz z pozostałymi budynkami umożliwia zabawę nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo na miejscu znajduje się stanowisko grillowe oraz ogniskowe. Cały teren został dokładnie sprawdzony pod względem bezpieczeństwa graczy a wszystkie miejsca potencjalnie niebezpieczne zostały wyeliminowane.

Zdjęcia

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

 

Konstantynów


Nowy teren do gry blisko Łodzi. Na terenie znajdują się liczne zabudowania - nieduże budynki biurowe oraz kilka hal i teren zielony. Całość jest ogrodzona, dogodny dojazd, miejsca parkingowe. Na miejscu zadaszone miejsce ogniskowe i grillowe, toalety, prysznice. Polecamy to miejsce na wieczory kawalerskie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne tereny

 

- Poligon na Brusie w Łodzi

- Nowosolna

- Emilia

- Andrespol

- Rogów

- Pałczew

- Wyskoki

- Karolew


Zdjęcia

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Aktualności

Zrób niespodziankę bliskiej osobie, zamów karnet upoważniający do gry w paintball w dowolnym terminie.
Zamów już teraz!!!

Paintball Łódź

Zadzwoń

0 514 640 669